سرد کننده جنسی آقایان (قابل توجه خانمها):
زن هایی که هیچ وقت شروع کننده نیستند .
"احساس می کنم همسرم از رابطه جنسی به عنوان یک اهرم به منظور قرار دادن من در موضع ضعف و نیازمند بودن استفاده می کند. می دونم او هم خوشش می آید ولی همیشه منتظر می مانه تا من شروع کنم این مرا عصبی می کند ".

"از اینکه همیشه شروع کننده هستم ، خسته شده ام .  چون این حالت من را در وضعیتی قرار می ده که ریسک کنم و ممکنه از جانب همسرم دفع بشم و احساس ترک شدگی بکنم ".
این شکایات آقایون است.

چرا زن ها چنین می کنند؟
زن ها  به این دلیل شروع کننده نیستند که به آنها آموزش داده شده که نشان ندهند از رابطه جنسی خوششان می آید. هنگامی که به ندرت شروع کننده هستید، شوهر شما احساس می کند مسئولیت زندگی جنسی تان تنها به عهده اوست. مردها به خودی خود این احساس را دارند که مسئولیت همه امور به عهده آنهاست، بنابراین چنانچه ببینند شما به اندازه سهم خود، اندکی از اینگونه ریسک های جنسی را بر عهده نمی گیرید، احساس اجحاف خواهند کرد و بخشی از وجودشان چنین نتیجه خواهد گرفت که به آنها خیانت شده است. بنابراین نسبت به شما سرد می شوند.

راه حل : به دنبال مرد زندگی تان بروید و نشان دهید که او را می خواهید. ممکن است گاهی اوقات شما را پس بزند، اما از اینکه شما شروع کننده بوده اید خوشحال خواهد شد و برای او خواستنی تر هستید.

بر گرفته از کتاب رازهایی درباره مردان/ زنان نوشته باربارا دی آنجلس

نظر بدهید