خدمات مرکز ترک اعتياد


مقالات و سوابق بیماران

 • مخدر فلاکا یا زامبی چیست؟

  طبق گزارشات بدست آمده از ستاد مبارزه با مواد مخدر، در حال حاضر بیش از 400 نوع مواد مخدر صنعتی، توهم زا و روان گردان در سطح کشور شناسایی شده است. یکی از جدیدترین و قوی ترین نوع ماده های مخدر و توهم زا در جهان که با رشد روز افزون خود در میان جوانان و نوجوانان بالاخص در پارتی های شبانه و کنسرت ها از محبوبیت بالایی برخوردار شده، ماده...

  ادامه مطلب...
 • سم زدایی مواد مخدر

  سم زدایی درمان کاملی نیست ، بلکه مرحله نخست درمان است   سم زدایی یا مسمویت زدایی چیست ؟ مهم ترین و فوری ترین روش درمانی اعتیاد از نظر زیستی فیزیولوژیکی ، سم زدایی مواد یا مسمومیت زدایی است. گام اول درمان اعتیاد ( ترک اعتیاد ) به مواد به ویژه مواد افیونی ، کنترل نشانه های ترک است. اگر فردی از مصرف ماده ای که برای او وابستگی...

  ادامه مطلب...
 • ترک ماریجوانا

  در آمریکا برگها و گلهاى شاهدانه آمریکایى را خشک می‏ کنند و از آن توتون سبز رنگى به دست می‏ آورند که همان ماریجوانا است. چون این توتون خیلى زبر است براى پیچیدن آن از چندین دور کاغذهاى سفید یا قهوه ‏اى رنگ استفاده می‏ کنند و آن را ریفر مى ‏نامند. مشتاقان آن را به صورت دسته‏ جمعى در محل هایى به نام تی‏پاد تدخین می‏کنند. این سیگار...

  ادامه مطلب...

خدمات مرکز ترک اعتیاد

خدمات مرکز ترک اعتیاد

خدمات ارائه شده در کلینیک دی

1-  ویزیت سرپایی روانپزشک : بیماران عزیز میتوانند با هماهنگی واحد پذیرش از طریق تماس تلفنی ویا مراجعه به سایت کلینیک ترک اعتیاد دی و تعیین وقت ملاقات از ویزیت پزشک متخصص اعصاب و روان و یا سایر واحدها  استفاده نمایند همچنین کسانی که نیاز به انجام مشاوره جهت ترک اعتیاد را دارند می توانند بصورت تلفنی و یا مراجعه حضوری به شکل رایگان اطلاعات لازم را کسب نمایند .

2-  ویزیت روانشناس : کلیه افراد میتوانند با تعیین وقت قبلی جهت استفاده از انواع روشهای روان درمانی و  مشاوره روانشناس در زمینه های مختلف از جمله ازدواج ، زناشویی ، بلوغ ،خانواده ، اشتغال  و ...به شکل جلسات فردی و گروهی و همچنین انجام انواع آزمون های روانشناختی  از خدمات این مرکز استفاده نمایند .

3-  بستری بیماران دچار اختلالات روانپزشکی : چنانچه طبق نظر پزشک معالج نیاز به بستری کردن بیمار جهت انجام اقدامات درمانی باشد ،این مرکز به شکل یک بیمارستان خصوصی و تخصصی با امکانات هتلی بسیار مطلوب ،پذیرایی بیماران می باشد .

4-  بستری به شکل پانسیون : چنانچه خانواده بیماران مبتلا به اختلالات روانی مزمن و یا مصرف کننده مواد افیونی تمایل به پانسیون کردن بیمار خود برای مدت طولانی داشته باشند می توانند از امکانات  این مرکز استفاده نمایند .

5-  بستری ترک اعتیاد : در این کلینیک کلیه خدمات مربوط به درمان و ترک سوءمصرف مواد مخدر و محرک ارائه میگردد که بنا به تشخیص پزشک معالج میتواند به شکل سم زدایی مواد و یا درمان دارویی باشد . همچنین تستهای تشخیصی مربوط به تمامی مواد اعتیاد آور  (مواد مخدر ، مواد محرک  و  مواد روانگردان)در این مرکز انجام می شود.

6-  درمانهای جانبی : بیمارانی که طبق صلاحدید پزشک نیاز به الکترو شوک مغزی (ECT) دارند میتوانند از خدمات این مرکز بطور بستری یا سرپایی استفاده نمایند .

تگها : خدمات ترک اعتیاد , مواد افیونی , کلینیک ترک اعتیاد , مواد محرک , مرکز ترک اعتیاد , بستری ترک اعتیاد , کمپ ترک اعتیاد , سم زدایی مواد